מוצר נוסף בהצלחה
קרה לכם שנתתם לאישה/ לאמא/ לאחות/ לחמה או לסתם מכרה ותיקה זר פרחים והיא לא שמחה מזה? ככל הנראה התשובה תהיה לא. עם זאת, יש סיבה מדוע הן כל כך נרגשות לקבל את הזר הזה נכון?
אם כך, בואו נעזור לך לייעל את בחירת הזר כמתנה או כסתם מחווה ידידותית ונעניק לך כמה קריטריונים שאישה אוהבת בזר. אז בואו נתחיל:
הפרח מסמל יופי ואסתטיקה. נשים, כידוע לנו, מעריכות יופי ומעניקות לו משקל חשוב במהלך חייהן. מעבר לזה, נשים אוהבות שמכנים אותן פרח.
משפר את מצב הרוח. במחקר שנערך באוניברסיטה בארה”ב ניתנו 3 סוגי מתנות לאנשים כשאחת מהן היתה זר. הזר שימח את הנבדקים יותר מאשר האופציות האחרות.
מחווה רומנטית. כאשר האישה מקבלת ממך זר פרחים מתקבלת הקונוטציה לאהבה ורומנטיקה. זוהי מחווה קלאסית ארוכת שנים שהשתרשה ברוב התרבויות. טיפ בתוך טיפ: כאשר הכלה ביום חתונתה צועדת לחופה, היא מחזיקה בידה… תנחשו מה? צדקתם! זר פרחים! אגב, שוקולד גם יכול ליצור מחווה רומנטית. בפרחי גילה תוכלו להקדיש בן/ בת זוגכם מחווה רומנטית כפולה.
כי זה מקשט את הבית!  נשים אוהבות בית מסודר וצבעוני. ישנו מנהג לא פורמלי שהגבר מביא לאישה זר פרחים לכבוד השבת. האם האישה שמחה שנתת לה פרחים על עצם היותם פרחים? יכול להיות שכן, אבל גם אם לא, היא תשמח על כך שיש אפשרות להוסיף עוד צבע לבית… פרחי גילה ידעו להתאים את הפרחים המתאימים ביותר לשבת.